کارآموزی صنایع غذایی (كارخانه روغن كشي كشت و صنعت شمال)

مطالب دیگر:
📜گزارش کارآموزی تابلوهای برق در شرکت آریارعد جهان📜گزارش کارآموزی تابلوهای برق شرکت آریان فولاد بوئین زهرا📜گزارش کارآموزی برق در مورد ترانس های سطح شهر بیجار و اطراف آن📜گزارش کارآموزی برق در مورد ترانسفور ماتور قدرت گازی📜گزارش کارآموزی برق در مورد تعمیر و نگهداری آسانسور📜گزارش کارآموزی برق در مورد تعمیرات و نگهداری شرکت کابل سین📜گزارش کارآموزی برق در مورد در مورد رله📜مجموع گزارشهای دوره كارآموزی عملی مشاوره حقوقی و وكالت📜گزارشات كارآموزی وكالت📜تحقیق مسئولیت مدنی📜گزارش دورة كارآموزی وكالت📜تحقیق قوانین مرتبط با مقوله حمل و نقل شهری📜تحقیق مشروعیت📜تحقیق قانون تاسیس مدارس غیر انتفاعی📜تحقیق ماهیت حقوقی خسارت📜تحقیق ماهیت حقوقی وصیت📜گزارش کارآموزی برق در مورد سیستم های توزیع الکتریکی📜گزارش کارآموزی سیستم های های مداربسته📜گزارش کارآموزی برق در مورد طراحی و نصب آسانسور📜گزارش کارآموزی برق در مورد نصب‌ و راه‌ اندازی‌ آسانسور
کارآموزی صنایع غذایی (كارخانه روغن كشي كشت و صنعت شمال)|2014856|tud
به وب سایت دانلود و دریافت فایل های درسی آموزشی خوش آمدید اکنون مشخصات فایل کارآموزی صنایع غذایی (كارخانه روغن كشي كشت و صنعت شمال)را مشاهده می نمایید

↓↓ لینک دانلود و خرید پایین توضیحات ↓↓

فرمت فایل: word

(قابل ویرایش و آماده پرینت)

تعداد صفحات:88

قسمتی از متن فایل دانلودی:

مقدمه

روغنها و چربيها از زمانهاي بسيار دور يكي از اجزا اصلي و مهم تشكيل دهنده غذاي انسان بوده است. كه يك گرم آن در حدود 2/9 كيلوكالري انرژي در بدن توليد مي‌كند. همچنين غذاي طبخ شده در روغن و چربي مزه و طعم مطلوبي را در بر خواهد داشت.

با تغيير ساختار اجتماعي در دوراني كه ما در آن زندگي مي‌كنيم، دگرگوني و چگونگي توليد مواد مورد نياز جامعه به خصوص مواد غذايي امري اجتناب ناپذير است در حال حاضر با توسعه كشت دانه‌ها و ميوه‌هاي روغني فقط 15 % از نياز چربي و روغن مصرفي مردم را مي‌توانيم تامين نمائيم. از اين جهت بايد ميزان قابل ملاحظه اي روغن خام از خارج وارد كشور شود، لذا براي افزايش راندمان استخراج روغن از منابع روغن و تصفيه روغن نياز به تكنولوژي جديد روغن مي‌باشد.

در كشورهاي صنعتي يك نفر در طول عمر خود در حدود 3 تن روغن و چربي مصرف مي‌كند كه بيش از نصف اين مقدار به صورت روغن يا چربي غير قابل رويت موجود در مواد غذايي مانند پنير، سوسيس، كالباس، گوشت و نظير اينها مي‌باشد.


اهميت اقتصادي چربيها و روغنها در جهان و ايران

غذا مسئله مهمي است كه نياز انسانها را برطرف مي‌كند. كار اساسي كشاورزان و كارخانه‌هاي صنايع غذايي اين است كه نياز مواد غذايي انسانها را تامين كنند. با توجه به افزايش رشد جمعيت در جهان نياز به مواد غذايي نيز افزايش مي‌يابد و همزمان بايد تقاضاي مواد غذايي مورد نياز مردم با امكانات و شرايط موجود تامين شود.

و...